KONST / Litografier / Serigrafi 8605433
nr 860 5433
Lena Forssberg
(1955-2002), Sverige
Serigrafi, Lena Forsberg, ansikte, 27/240, signerad, motivet: 18x24
Lena Forssberg Wilhelmsson, svensk bildkonstnär född 1955, död 2002.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:15:47
18/11 15:39:58
Lena Forssberg
Läs mer om Lena Forssberg